Pomoc frankowiczom Zachodniopomorskie,
Pomoc dla frankowiczów Zachodniopomorskie
Frankowicze Zachodniopomorskie

Regionalny Doradca Klienta: 577343349
e-mail: chf@2s.pl

Zastosowanie przez bank niedozwolonych klauzul w umowach kredytowych, oraz nagły wzrost kursu CHF spowodowało, ze wielu kredytobiorców fraknowych z krótkim czasie odczuło znaczny wzrost obciążeń lub nawet utraciło płynność finansową. Problem narastał od wielu lat i stał się powodem do dyskucji na ten temat. Pomimo obietnic wyborczych, rząd wycofał się z pomocy w rozwiązaniu problemu, np. poprzez przewalutowanie kredytów, ale nowe orzecznictow sądów ułatwiło wnioskowanie ewentualnych zmian i weryfikacji zawartych umów kredytowych, które jednak spadło indywidualnie na barki każdego kredytobiorcę.


Jaki jest cel naszych działań

Działając na konkurencyjnym rynku, banki zawierały najczęsciej dwa rodzaje umów kredytytowych: indeksowanych lub denominowanych w CHF. Pomijając szczegóły tychże umów, aktualne orzecznictwo sądów pozwala na dokonanie unieważnienia wybranych, niedozwolonych klauzul stosowanych przez banki w umowach indeksowanych oraz unieważnienie, jako takich, umów kredytów denominowanych. W pierwszym przypadku umowa nadal obowiązuje strony, przy czym domagamy się zwrotu nadpłaconych rat oraz zmniejszenia rat pozostalych do końca umowy. W drugim przypadku dążymy do wzajemnego rozliczenia stron i zakończenia dotychczasowej wspópracy, która dotąd odbywała się niekorzystnych dla kredytobiorcy warunkach.


Jak działamy i co oferujemy

+ Istniejemy na rynku od 2001 roku. Kooperujemy tylko z najlepszymi Kancelariami Prawnymi, które posiadają doświadczenie i kompetencje w prowadzeniu sporów sądowych, w szczególności sporów z bankami i ubezpieczycielam
+ Nie obiecujemy "gruszek na wierzbie", nasze osiągnięcia są realne. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na właściwe oszacowanie możliwości osiągnięcia oczekiwanego sukcesu w sporze.
+ Warunki współpracy z naszą firmą są z góry jasno określone, bez ukrytych kosztów i niespodzianek
+ Zapewniamy odpowiedni dobór procedur i środków, we właściwym czasie, dla zapewnienia skutecznego dochodzenia roszczeń z tytułu błędnych zapisów w umowach CHF
+ Wynagrodzenie pobieramy dopiero od kwot zasądzonych korzyści
+ Zapewniamy pełną obsługę prawną i dostęp do informacji na każdym etapie postępowania
+ Naszym celem jest szybkie uzyskanie nakazu zapłaty w postępowaniu sądowym
+ Dla zapewnienia szybkości i poufności wymiany informacji stosujemy sprawdzone, skuteczne rozwiązania teleinformatyczne
+ Prawnicy, którym zlecimy prowadzenie Twojej sprawy są osobami zaufania publicznego
+ Przeprowadzimy Cię przez skomplikowany proces dochodzenia roszczeń bez wychodzenia z domu! Czy to w kraju, czy za granicą!!!


Korzyści dochodzenia roszczeń frankowych

Prawidłowo przeprowadzona procedura dochodzenia roszczeń frankowych zapewnia wiele korzyści zarówno w krótkim jak i długim czasie. Są to przede wszystkim:
+ Natychmiastowa wypłata pokaźnych środków z tytułu nadpłaconych rat. + Środki wpłacane na rzecz banku będziesz mógł przeznaczyć na inne cele.
+ Budżet domowy zyska dodatkowe zasilenie, po znacznym zmniejszeniu miesięcznych obciążeń. Twoje kolejne raty mogą być o połowę mniejsze!!!
+ Duża ulga dla Twojego portfela - zmniejszenie lub brak zobowiązań kredytowych. I z pewnością lepsze samopoczucie!!!


Nie czekaj!
Zadzwoń po bezpłatną znalizę Twojej umowy

577343349